תרומה לקהילה

Revitalash Cosmetics | Eternaly Pink

ההתחייבות הוורודה שלנו

RevitaLash® Cosmetics מוקירה את האומץ והכוח של המייסדת-שותפה שלנו, גייל ברינקנהוף, ושל כל הנשים ברחבי העולם, על ידי תמיכה בהעלאת המודעות, במחקרים וביוזמות חינוכיות לסרטן השד, לאורך כל השנה, ולא רק באוקטובר.


זוהי ההתחייבות הוורודה הנצחית שלנו

הפילנתרופיה העולמית

"RevitaLash Cosmetics גאה להציג סרט ורוד על כל אריזה, בכל עלון ובאתר האינטרנט.
תפקידי להבטיח שנעשה יותר מזה בכל יום בשנה. אנחנו ממשיכים להעניק בחזרה למען המטרה שהיוותה את ההשראה ליצירת RevitaLash Cosmetics ושימשה כעמוד התווך העיקרי של המותג.
כדי להוקיר את האומץ והכוח של אמא שלי, גייל, יצרנו את ההתחייבות שלנו 'ורוד לנצח' - על מנת לתמוך בהעלאת המודעות, במחקרים וביוזמות חינוכיות לסרטן השד, לאורך כל השנה".

דריאל סידני, סגנית נשיאת הפילנתרופיה העולמית ובתה  של גייל ברינקנהוף

Dariel Sidney, Revitalash Cosmetics
Our Story - Women of Courage.png

העצמת נשים

כדי לכבד את המורשת שלנו, והלב של המותג - המייסדת שותפה גייל, אנו מחזירים לקהילה ממנה היא נולדה באמצעות ההתחייבות שלנו של 'ורוד לנצח'. וזאת על ידי תמיכה בחקר סרטן השד על ידי יוזמות חינוך לאורך כל השנה. אנחנו מאמינים שהעצמת נשים היא אחת ההשקעות הטובות ביותר שאנו יכולים לעשות עבור המשפחות שלנו, הקהילה שלנו והעולם שלנו. כחלק מהיוזמות 'הוורודות' שלנו, תוכנית העצמת הנשים שלנו מציתה את התשוקה והיופי של הנפש, הגוף והרוח של כל הנשים באשר הן. 

מסע הנתינה שלנו

פילנתרופיה תמיד הייתה בלב ליבה של  RevitaLash® Cosmetics.
אנחנו מאוד גאים במורשת שלנו ומוקירים אותה כל יום, על ידי תמיכה מתמשכת במודעות העולמית לסרטן השד כחלק מההבטחה הוורודה שלנו.


זהו נושא קרוב ויקר לכל משפחת  RevitaLash® Cosmetics.