חולמת על ריסים מורמים? הכירי את 'אפקט הריסים המעוגלים'אין אישה שלא חולמת על ריסים ארוכים, מודגשים, מלאים ומורמים. והאמת היא שיש לא מעט שיטות להשיג זאת בין אם זה מעגל ריסים, מסקרה, או טכניקות של הרמות והארכות ריסים. אבל יש אופציה נוספת שלא הרבה מכירות, והאמת שהיא טבעית יותר, נוחה יותר, ואפקטיבית יותר. RevitaLash® Advanced גאה להציג את The Curl Effect®, הדרך המושלמת להוסיף תלתלים טבעיים לריסים שלך באמצעות שימוש בסרום הריסים בעל טכנולוגיה מהפכנית, המוגנת בפטנט!

איך זה עובד? הסרום של RevitaLash® Advanced ידוע כבר ב-70 מדינות בתור 'הנשק הסודי' לשיפור מראה הריסים שלך. הוא הופך אותם לחזקים יותר, בריאים יותר, מודגשים ומרשימים יותר. ואם זה לא מספיק, תשמחי לדעת שהוא גם מגביר את העיגול הטבעי של הריסים שלך. עם סרום הריסים המתקדם של RevitaLash את יכולה ליצור את אפקט הריסים שאת רוצה, בצורה קבועה, מתמשכת ולגמרי טבעית. כן, בדיוק מה ששמעת! הסרום גורם לאפקט העיגול של עד 40 מעלות בעיגול הריסים, כל אחת לפי ה-DNA שלה כמובן. הסרום כולל בפורמולה ייחודית של BioPeptin Complex® הכוללת כוללת תערובת מרכיבים לחיזוק וריכוך הריסים, והגנה מפני שבירה ונשירה.


עכשיו, עם התוספת של RevitaLash® Advanced לשגרת הטיפוח היומיומית היומיום שלך, תוכלי סוף סוף להיפרד ממעגל הריסים שלך אחת ולתמיד.