5 טיפים של עשי ואל תעשי עם הריסים שלךכמו רוב הדברים בחיים, בשביל להשיג מראה ריסים בריאים ויפים צריך להשקיע, בין אם מדובר בטיפוח יום יומיומי ועד שימוש במוצרים ובטכניקות נכונות. לריסים שלנו יש מחזורי גדילה משלהם, ולחוות נשירה כל כמה חודשים זה נורמלי לחלוטין, יחד עם זאת, הרגלים רעים וטיפול שגוי עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך, שבירה של הריסים ואף להאיץ את נשירת השיער.

בין אם את מודעת לכך או לא, הריסים שלך הם יותר מסתם בסיס למסקרה. הם עוזרים להגן על אזור העיניים העדין, מלכלוך, אבק ופסולת מסוכנת. לכן, הצורך לשמור עליהם הוא מעבר לעניין אסתטי, אלא גם חשוב לבריאות הכללית של אזור העיניים.

קבלי 5 טיפים שיעזרו לך לתחזק את הריסים גם באופן שישמור עליהם וגם יעניק להם מראה מנצח.


1. שימוש באיפור עמיד למים

לאיפור עמיד למים יש את הזמן והמקום שלו - אלו יכולים להיות אירועים מיוחדים, מסיבות, או סתם אם בא לך לצאת מתוקתקת מהמים, אבל באופן כללי מומלץ להימנע ממנו בשימוש יומיומי, דווקא כי כל כך קשה להסירו. תהליך ההסרה דורש פעמים רבות משיכה, משיכה ושפשוף, פעולות שמזיקות מאוד לריסים ולגבות ומקשה עליהם להתאושש מזה. לאיפור יומיומי, אנו תמיד ממליצים להקפיד על פורמולות עמידות במים שנשארות במקום, אך יורדות בקלות ללא מאמץ וגרימת נזק.


2. לישון מבלי להסיר איפור

בטוח שמעת את המשפט הזה כל כך הרבה פעמים, אבל זה רק בגלל שהוא נכון; לא הולכים לישון מבלי להסיר איפור. לא רק שזה מזיק למראה הריסים שלך, אלא גם עלול להוביל סיבוכים חמורים יותר כמו דלקות וזיהומים. גם אם את לא הטיפוס שיכול להתחייב לשגרת טיפוח, הקפדי תמיד להסיר את האיפור לפני שראשך פוגש בכרית.


3. שימוש לא נכון במעגל ריסים

זה נכון שמעגלי ריסים יוצרים אפקט מדהים אבל חשוב להשתמש בהם בצורה הנכונה - זה אומר לפני שאת מורחת מסקרה ולא קרוב מדי לקו הריסים. שימוש במעגל לאחר מסקרה, עלול לגרום לריסים להידבק, להישבר או להיקרע וליצור נקודות קרחות בקו הריסים שלך שבטוח לא היית רוצה.


4. הארכת והרמת ריסים

קשה להתכחש לאפקט המרשים שיוצרות הרמות ריסים. אבל מצד שני גם קשה להתעלם מהנזק שטכניקות אלו גורמות. עם כל הכבוד לתוצאות המבוקשות, מדובר בשיטות שבסוף פוגעות בשלמות הריסים. זה בסדר להשתמש בטכניקות אלו לאירועים מיוחדים, או אם את מרגישה שאת ממש חייבת, ולכן במקרים אלו הקפידי להשתמש בסרום ריסים כדי לשמור עליהם חזקים ובריאים.

5. עדיין לא משתמשת בסרום ריסים?

אפילו אם הריסים שלך במצב טוב, אין סיבה שלא תרצי שהם יהיו במצב הכי טוב שלהם.

הוספת קונדישינר ריסים כמו RevitaLash® Advanced לשגרת הטיפוח היומיומית שלך, לוקחת רק מספר שניות וגורמת לריסים שלך להיות חזקים יותר, בריאים יותר, ויפים יותר. בנוסף, הם יגרמו להם להחזיק מעמד לימים בהם את עלולה לשכוח לשטוף את הפנים ולהסיר איפור.